10 Квітня 2018    джерело:     розділ: Культура
Прикарпатських авторів кличуть подаватись на конкурс за програмою книговидання

Розпочинається прийом документів для участі у конкурсі з визначення переліку книжкових видань, пропонованих до випуску за кошти обласного бюджету в 2018 році.
На виконання заходів регіональної цільової програми підтримки книговидання на 2016-2020 роки управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації розпочинає прийом документів для участі у конкурсі з визначення переліку книжкових видань, випуск яких буде проводитися за кошти обласного бюджету в 2018 році.

Фінансова підтримка надаватиметься тим творам, які  будуть визначені переможцями за результатами голосування експертної ради з питань книговидання.

Пропозиції на конкурс прийматимуться протягом 30 календарних днів, починаючи з 4 квітня. Суб’єктами подання заявок можуть бути як автори творів, так і юридичні чи фізичні особи-підприємці, які зареєстровані у встановленому законодавством України порядку та внесені до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції.

Заявки на видання суспільно-значущих творів авторів з Прикарпаття, видань про наш край чи уродженців Івано-Франківської області приймаються згідно з основними тематичними напрямками: «Художня література»; «Історія. Краєзнавство»; «Видання для дітей та юнацтва»; «Мистецтво. Образотворчі видання»; «Довідкові та інформаційні видання»; «Науково-популярні видання»; «Видання військово-патріотичного спрямування».

Детальну інформацію про необхідні документи та умови конкурсу можна отримати  на сайті облдержадміністрації  у рубриці «Книговидання» або за посиланням

Слід зазначити, що тираж кожного видання безоплатно буде передано в еквіваленті - 80 відсотків у бібліотеки, заклади та установи сфери культури, освіти і науки області,  15 відсотків - автору, книга якого друкується вперше,  а також надаватиметься інституціям громадянського суспільства, культурно-просвітницьким товариствам області для проведення презентаційних заходів.
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.