03 Жовтня 2017    джерело:     розділ: Кадр дня
Іванофранківець очолив перший в Україні завод із виробництва штучного покриття для футбольних полів

 

Керуючий партнер юридичної компанії Moris Group Андрій Романчук та директор заводу Андрій Бондаренко

 

У Бориспільському районі Київської області відкрили перший в Україні вітчизняний завод із виробництва високотехнологічного штучного покриття для мультиспортивних майданчиків та професійних футбольних полів найвищого світового рівня.

Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Зазначено, що завод очолив іванофранківець Андрій Бондаренко.

"Реалізація масштабного проекту, яка відбулася без залучення бюджетних коштів та у максимально стислі терміни, стала можливою завдяки ініціативі ФФУ, підтримці ФІФА та УЄФА, а "Федерація футболу України" стала першою у світі національною футбольною асоціацією, що має власне підприємство такого типу", – йдеться в повідомленні.

 

 

Партнером ФФУ стала німецька компанія Polytan, яка з 1969 року є одним із світових лідерів у виготовленні штучних спортивних покриттів, а її продукція сертифікована ФІФА.

Відкриття заводу дало можливість створити більше ніж 50 нових робочих місць. А у разі подальшого успішного розвитку проекту та виходу підприємства на максимальну потужність, їх кількість зросте до більше ніж 120. Крім того, на новому підприємстві працюватиме окрема лінія каскадного типу з переробки використаних автомобільних та сільськогосподарських шин, на якій виготовлятиметься гумовий гранулят, що використовується для засипки штучних газонів, створення бігових доріжок, гумових матів. А переробка вторинної сировини позбавить міста, річки та звалища від зайвого сміття.

 

 

 

Юридичну підтримку забезпечує відома юридична компанія Moris Group.
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.