11 Серпня 2017    джерело:     розділ: Всі новини
Франківський суд взяв під варту арбітражного керуючого, котрого підозрюють у вимаганні хабара

У п'ятницю 11 серпня 2017 року, до Івано-Франківського міського суду для визначення міри запобіжного заходу було доставлено жителя села Драгомирчани Тисменицького району, 1951 року народження, який працює на посаді арбітражного керуючого.

 

Чоловіка досудовим слідством підозрюють у злочині передбаченому  ч. 4 ст. 368-4 КК України (одержання особою, яка проводить професійну діяльність пов'язану з наданням публічних послуг, неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вчинення дій з використанням наданих їй повноважень в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, або в інтересах третьої особи, поєднані з вимаганням неправомірної вигоди )

 

Судом було встановлено що 31 липня 2017 року арбітражний керуючий – ліквідатор КП “Управління по випуску шляхово-будівельних матеріалів Івано-Франківського міськжитлокомунуправління” вимагав, а 09 серпня 2017 року  отримав від представника одного із кооперативів неправомірну вигоду в сумі 12 000 гривень за надання в оренду кооперативу території зазначеного комунального підприємства площею 700 кв.м. по вул. Макогона, 23а у м. Івано-Франківську.

 

Під час отримання неправомірної вигоди підозрюваного було затримано у порядку статті 208 КПК України.

 

Під час судового засіданням судом було розглянуто надані докази та матеріали справи, а також заслухано думки сторін.

 

Зважаючи на все вище наведене, суд ухвалив застосувати щодо  підозрюваного 1951 року народження, працюючого арбітражним керуючим – ліквідатором комунального підприємства Управління по випуску шляхово-будівельних матеріалів Івано-Франківського міськжитлокомунуправління, одруженого, раніше не судимого, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

 

Врахувавши той факт, що злочин, у якому підозрюють вказану особу, носить ненасильницький характер, судом було також визначено альтернативний запобіжний захід  - у вигляді грошової застави. Її суд встановив у межах визначених чинним законодавством для даної категорії злочинів.

 

Згідно санкції статті 368 ч. 4 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу Україні на арбітражного керуючого очікує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8-ми до 12-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

 
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.