07 Липня 2017    джерело:     розділ: Кадр дня
Тисячі прикарпатців зібрались на прощу до Манявського монастиря, яку очолив Патріарх Філарет (фоторе

 

 

Тисячі українців і мешканців Прикарпаття прийшли на прощу в Манявський монастир за участю Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. 

Зустріли патріарха Філарета очільники краю, а відтак діти хлібом та квітами. Люди проводжали дорогою до монастиря Філарета оплесками. Служба Божа за мир та благоговіння й воззє'днання церков тривала понад дві години, інформує Фіртка.

"Сьогодні ми згадуємо Іоана. Як колись Іоан закликав до покаяння перед Спасителем, так нині церква закликає нас усіх до покаяння. Тому що, хоч ми й увірували в Спасителя, вічне життя і страшний суд, але й далі грішимо. Іноді через неміч від природи чи свідомо порушуємо слово Боже. Тому голос Іоана "Покайтеся" звучить сьогодні. Господь посилає нам зло, щоб ми в умовах страждань каялись. Бог допоможе Україні подолати агресію від Росії. Це Росія відібрала Крим, Донбас і вбиває братів-українців, хоча вони теж православні - це несправедливо. Але нехай тремтять! Бога нема, де агресія. А де нема Бога - нема перемоги. Тож перемога за Україною. Я бажаю, щоб кожен, хто приходить у Манявський монастир отримував втіху та божественну благодать і каявся, щоб отримати вічне життя", - сказав Філарет.

Відтак, по завершенні проповіді близько два десятки волонтерів, військовослужбовців та волонтерів нагородили орденом Святого Юра. 

 
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.