02 Вересня 2011    джерело:     розділ: Суспільство
Будівництво усіх наступних шкіл в області розпочнеться лише за наявності проекту басейну та спортивн

В День знань, 1 вересня, нову школу 1-2 ст. на 200 учнів урочисто відкрили у с. Пібереж на Болехівщині. Вартість першого пускового комплексу 6679,377 тис. грн. Перед тим, як разом із першокласниками, дівчинкою і хлопчиком, перерізати символічну стрічку при вході у заквітчане шкільне приміщення, голова обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк привітав святкове зібрання з 20-ою річницею Української незалежності, завдяки чому «українці на своїй землі газдують, як має бути, будують дитячі садочки, школи»; подякував будівельникам за якісну працю, а громаді села - за те, що підставила плече владі, «щоб храм науки вийшов на славу». Михайло Вишиванюк, якому за нову красиву школу тут дякували від малого до великого, подарував до її новосілля мультимедійну систему, вартістю 30 тис. грн. Будівельникам з ТОВ «МЖК Експрес-24» голова ОДА вручив грамоти.


Сільський голова Надія Романів на завершення урочистої лінійки розповіла громаді, як у 2002 році, коли Михайло Вишиванюк вперше очолював обласну державну адміністрацію, вона попросила обласну владу найперше спорудити міст для села, що був зруйнований черговою повінню, а заодно сказала, що село Підбереж мріє мати нову школу, бо їхньому шкільному приміщенню понад сто років. Міст звели ще тоді, а школу, закладену дев'ять літ тому, добудували тепер. Як запевнив голова ОДА Михайло Вишиванюк, у наступному році у Підбережській школі добудують спортзал з басейном.

«Будівництво усіх наступних шкіл в області розпочнеться лише за наявності проекту басейну та спортивної зали», - наголосив у інтерв'ю журналістам з області Михайло Вишиванюк. На його думку, це потребує невеликих матеріальних затрат, але має суттєве значення для фізичного розвитку дітей. Також, каже Михайло Вишиванюк, заняття школярів у басейнах дасть можливість зменшити кількість трагедій на водоймах області.Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.