21 Жовтня 2010    джерело:     розділ: Суспільство
Жінок-підприємців навчали як розвивати свій бізнес

В рамках проекту ЄС-МБП «Рівність жінок і чоловіків у світі праці» в Івано-Франківську, відбувся трьохденний тренінг за програмою «Вдосконалюй свій бізнес». Навчання проходило в приміщенні Благодійної Фундації ім. Короля Юрія. Учасницями навчань були жінки Івано-Франківська, Надвірнянського, Рогатинського, Косівського та Богородчанського районів, які мають власну справу в сфері малого бізнесу.

Програма тренінгу включала в себе різноманітні теми що цікавлять малий бізнес, це і маркетинг і бухгалтерський облік, фінансове планування та робота з персоналом. Особливе зацікавлення в учасниць викликала Ділова гра, перші два модулі якої частина учасниць вже мали нагоду «пережити» під час проведення першого етапу програми в лютому 2010 р. В основі гри — практичне використання маркетингових стратегій, технології продаж і мистецтва переговорів, ведення діяльності в умовах конкуренції.

Участь в програмі в якості тренера вимагала певної кваліфікації. Організатор і тренер програми в Івано-Франківську Марічка Артиш здобула сертифікат компетентності Міжнародної Організації Праці та отримала ексклюзивне право на впровадження програми. Одна з організаторок та керівництва Пласту НСОУ в Україні та світі, професійно п. Марічка допомагала в старті та розвитку не одному бізнес-проекту (в Івано-Франківську найбільш знані з них - торгові центри «Велика Кишеня» та «Епіцентр К»). Тому її розуміння справи та професійне бачення потреб і проблем бізнесу були особливо корисними для учасниць.

Довідка: Програма «Розпочни і вдосконалюй свій бізнес» діє також в Херсонській, Миколаївській, Волинській, Рівненській, Тернопільській, Полтавській, Черкаській, Хмельницькій, Сумській та Київській областях, де впродовж жовтня-листопада пройдуть відповідні навчання.Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.