ifPortal.net - інформаційна агенція
Інформаційно - консультаційний центр ПАТ «Прикарпаттяобленерго»
Фотоальбом
Новорічно-різдвяні ярмарки в Івано-Франківськ
Новорічно-різдвяні ярмарки в Івано-Франківськ


Загрузка...

Фільми

Загрузка...


Хто пройшов до Івано-Франківської обласної ради: поіменний список

09.11.2020
14:40
Політика

Обласна територіальна виборча комісія оголосила поіменний склад Івано-Франківської обласної ради.

До обласної ради увійшли шість партій з такими результатами:

  • Свобода – 19,51% (18 депутатських мандатів);
  • Європейська солідарність – 17,25 % (17 депутатських мандатів);
  • За майбутнє –16,33% (16 депутатських мандатів);
  • Батьківщина – 14,86% (14 депутатських мандатів);
  • Платформа громад – 10,33% (10 депутатських мандатів);
  • Слуга народу – 8,85 % (9 депутатських мандатів);

Новий склад обласної ради виглядатиме так:

Обрані депутатами за виборчими округами від політичної партії “Свобода”:

  1. Королик Михайло
  2. Вітенко Микола
  3. Загурський Олег
  4. Дебенко Ігор
  5. Шевчук Ігор
  6. Щербій Наталія
  7. Рудик Марія
  8. Піцуряк Манолій
  9. Тебешевська Оксана
  10. Понайда Олег
  11. Іваночко Михайло
  12. Дяків Юрій

Обрані депутатами за виборчими округами від “Європейської Солідарності”:

  1. Кушнір Володимир
  2. Кукурудз Ростислав
  3. Ткач Роман
  4. Градюк Тетяна
  5. Магаль Володимир
  6. Очкур Ігор
  7. Мазур Юрій
  8. Волошин Сергій
  9. Федоришин Володимир
  10. Приймак Іван
  11. Басараб Сергій

Обрані депутатами за виборчими округами від “За майбутнє”:

  1. Бриндальсьский Андрій
  2. Шевченко Віктор
  3. Якимчук Михайло
  4. Мошура Роман
  5. Палійчук Микола
  6. Лащук Дмитро
  7. Сіреджук Дмитро
  8. Гондурак Віталій

Обрані депутатами за виборчими округами від “Батьківщини”:

  1. Гладун Василь
  2. Слободян Любомир
  3. Іваськів Андрій
  4. Ленігевич Богдан
  5. Бардяк Євгенія
  6. Левицький Олександр
  7. Книшук Богдан
  8. Грицюк Дмитро
  9. Мельничук Василь

Обрані депутатами за виборчими округами від “Платформи громад”:

  1. Боднарчук Володимир
  2. Депутович Іван
  3. Гринів Ігор
  4. Кобилянський Богдан

Обрані депутатами за виборчими округами від “Слуга народу”:

  1. Яворський Андрій
  2. Кизимишин Назарій
  3. Івасик Василь

Перелік депутатів обраних за партійними списками:

ВО Свобода:

  1. Сич Олександр
  2. Чаплинська Наталія
  3. Яцишин Володимир
  4. Копильчук Інна
  5. Федорців Сергій
  6. Головатюк Людмила

Європейська Солідарність

  1. В’ятрович Володимир
  2. Глинський Юрій
  3. Федорук Олександра
  4. Перцович Наталія
  5. Дьоміна Наталія
  6. Левкович Андрій

За майбутнє: 

  1. Шевченко Олександр
  2. Мединський Микола
  3. Мірус Антоніна
  4. Мельниченко Оксана
  5. Томенчук Богдан
  6. Гораль Ліліана
  7. Ганиш Ольга

ВО Батьківщина:

  1. Гладій Василь
  2. Книшук Орися
  3. Кава Наталія
  4. Гоголь Ярослава
  5. Когут Оксана

Платформа громад:

  1. Гончарук Олег
  2. Виноградник Тарас
  3. Карп Галина
  4. Дзвінчук Дмитро
  5. Корнелюк Мирослава
  6. Іванів Назарій

Слуга народу:

  1. Левконович Надія
  2. Качур Олег
  3. Саїв Сергій
  4. Сивак Аріна
  5. Савка Марія
  6. Грищук Остап


Версія для друку

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:
Всі поля є обовязковими до заповнення
Ваше ім'я:
Контакт (в коментарях не відображається)
Повідомлення (максимальна довжина 1000 знаків.):
Введіть цифри з картинки ліворуч:


123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Грудень '20

Погода в інших містах
Готівкові курси валют
USD
EUR
куп.
7,93
10,97
прод.
7,97
11,14
Станом на 14.10.2010
Чи залишаєте Ви текти воду, коли миєте руки, чистите зуби або голитесь?
Так
Ні
Про необхідність економії води не думаю

Новини RedTram

Завантаження ...

Завантаження