ifPortal.net - інформаційна агенція
Інформаційно - консультаційний центр ПАТ «Прикарпаттяобленерго»
Фотоальбом
Відкриття обласного дозвільного центру
Відкриття обласного дозвільного центру


Загрузка...

Фільми

Загрузка...


На Івано-Франківщині утворено туристичну асоціацію «Бойківське коло»

30.09.2020
12:34
Суспільство
Днями у Долині відбулась конференція на тему: «Роль та місце Асоціації «Бойківське коло» в розвитку туристично-економічного потенціалу карпатського субрегіону».

Участь у заході взяли представники органів влади, бізнесу, громадського сектору, експертного середовища Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської областей, повідомляє Івано-Франківщина туристична.

У рамках заходу проведено установчі збори засновників регіональної міжобласної туристичної асоціації «Бойківське коло».

Під час засідання учасники обговорили першочергові подальші кроки спільної роботи, спрямовані на просування субрегіонального туристичного кластеру.

Основною метою діяльності Асоціації є сприяння розбудові місцевої/ регіональної економіки та розвитку туризму карпатського субрегіону – сусідніх прилеглих територій, що розташовані на межі Івано-Франківської, Львівської і Закарпатської областей, шляхом посилення міжрегіональної співпраці та координації зусиль місцевої влади, бізнесу і громадського сектору.

Асоціація «Бойківське коло» ставить перед собою ряд важливих завдань, зокрема сприяння залученню та притоку інвестицій у будівництво і відновлення дорожньо-транспортної і туристичної інфраструктури, залученню державних, регіональних, муніципальних та приватних інвестицій, позабюджетних коштів, коштів міжнародної технічної допомоги задля розвитку місцевої економіки, підтримці малого і середнього бізнесу, розвитку інфраструктури територіальних громад субрегіону.

Представниками місцевого самоврядування Славської ОТГ Львівської області, селища Вигода та міста Долина Івано-Франківської області з метою координації співробітництва задля розвитку спільного економічного розвитку ще 14 грудня 2018 р. було підписано Меморандум, який став відправною точкою для створення субрегіонального об’єднання та подальшого співробітництва та розвитку цих громад.

Карпатський субрегіон «Бойківського кола» має потужний туристично-рекреаційний потенціал, а члени об’єднання прагнуть активно розвивати соціально-економічний, туристичний і культурний розвиток на засадах партнерства місцевої влади, бізнесу та громади.

Територія на межі трьох областей унікальна своєю історико-культурною і природною спадщиною, ресурсами, гастрономічними принадами (кулінарна спадщина), вузькоколійною залізницею «Карпатський трамвай» та інтерактивним «Центром спадщини Вигодської вузькоколійки», існуючими курортними місцевостями. Також, надзвичайно цікавою і привабливою є тематика бальнеології, що має високий потенціал туристичного стартапу для громад Долинщини, адже саме цей край багатий на мінеральні води та солі, де тисячоліттями видобували «біле золото».Версія для друку

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:
Всі поля є обовязковими до заповнення
Ваше ім'я:
Контакт (в коментарях не відображається)
Повідомлення (максимальна довжина 1000 знаків.):
Введіть цифри з картинки ліворуч:


1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Жовтень '20

Погода в інших містах
Готівкові курси валют
USD
EUR
куп.
7,93
10,97
прод.
7,97
11,14
Станом на 14.10.2010
Чи залишаєте Ви текти воду, коли миєте руки, чистите зуби або голитесь?
Так
Ні
Про необхідність економії води не думаю

Новини RedTram

Завантаження ...

Завантаження