Прикарпатка Ірина Федорів виборола на міжнародних змаганнях три медалі

28.09.2020
17:50
Спорт
В угорському місті Сегед завершився міжнародний турнір «Олімпійські надії - 2020» з веслування на байдарках і каное, який приніс Україні медальний доробок.

Національна збірна команда України завоювала 32 медалі (11 золотих, 10 срібних та 11 бронзових)  і посіла 3 місце в Кубку націй. Вихованка ШВСМ та СК «Альбатрос» Ірина Федорів завоювала 3 медалі: програма С-1 на дистанції 1500 м. – срібна медаль, С-1 на дистанції 200 м. – бронзова медаль, у програмі mixc-4 – золота медаль.

З цієї нагоди в приміщенні Івано-Франківської обласної державної адміністрації відбулась пресконференція з учасницею збірної команди України з веслування на байдарках і каное, бронзовою призеркою міжнародного турніру «Олімпійські надії» Іриною Федорів.

Тренується спортсменка під керівництвом тренера Миколи Перога та представляє Школу вищої спортивної майстерності і СК «Альбатрос».

Заступник начальника управління спорту обласної державної адміністрації Костянтин Лисейко привітав молоду спортсменку та її тренера. Посадовець звернув увагу, що спортсмени Прикарпаття вкотре показують високі результати на змаганнях міжнародного рівня та стають прикладом для наслідування своїх однолітків. Також слід додати, що Ірина Федорів єдина представниця Прикарпаття у складі збірної України.

Президент СК «Альбатрос» Віктор Вінтоняк подякував спеціалістам управлінню спорту та школи вищої спортивної майстерності та за підтримку і  зауважив, що дані змагання - це шанс для юніорів.  Він сподівається, що Ірина Федорів - майбутня учасниця олімпійських ігор.