ifPortal.net - інформаційна агенція
Інформаційно - консультаційний центр ПАТ «Прикарпаттяобленерго»
Фотоальбом
Програма
Програма "Доступне житло"(2011)


Загрузка...

Фільми

Загрузка...


На Прикарпатті дзвонитимуть дзвони через поширення пандемії

17.03.2020
7:58
Всі новини

Український народ зараз проходить випробовування пандемією коронавірусу. Така ситуація зумовлює людей до покаяння, очищення, беззастережної довіри до Бога та віри в живого Воскреслого Ісуса Христа.

Йдеться у повідомленні Коломийської єпархії УГКЦ.

"Пандемія під назвою «коронавірус» спаралізувала майже весь світ. Кожна година може коштувати сотень тисяч людських життів. Немає права чекати масового зараження і тому в Україні введено загальнонаціональний карантин, а Церква подала цілий ряд правил поведінки духовенства та вірних у цей складний період випробовування", - наголошують в єпархії.

Як пояснюють духовні наставники, звучання дзвону – це поклик до храму, приємна мелодія для вух і ці звуки вбивають навіть шкідливі бактерії в повітрі. Церковний дзвін очищає повітря, приборкує грім, блискавки.

"Люди своїм свідченням стверджують, що коли стоїш під куполом церкви і чуєш дзвін, тоді звукові вібрації проходять через все тіло, знищуючи шкідливі мікроби на відстані семи кілометрів. Вчені-геофізики стверджують, що резонанс звукових хвиль здатен впливати на організм людини на клітинному рівні. Тоді виробляються гормони, які зміцнюють імунну систему. Вібрація пригнічує білок мікробів. Молекулярні структури вірусів чуми, холери, тифу та грипу згортаються та перетворюються на кристалики. Вони стверджують, що звукові коливання та ультразвук мають механічний і біологічний впливи на живі організми. Біологічна дія ультразвуку полягає у знешкодженні найпростіших вірусів. Люди церковними дзвонами відлякували епідемії чуми та холери".

Виходячи з вищесказаного, УГКЦ зобов’язує священнослужителів у своїх парафіях, організувати, щоб кожного дня в межах від 12:00 до 13:00 год. а також у межах від 17:00  до 18:00 год. або у інший зручний час, дзвонити 10 хвилин в усі дзвони.

Вірян також закликають, тимчасово обмежити вияви вшанування святих ікон та речей через цілування. Підходячи до образу або до хреста, віруючий повинен перехреститися і поклонитися особі, котра зображена на тій чи іншій іконі, без поцілунку.Версія для друку

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:
Всі поля є обовязковими до заповнення
Ваше ім'я:
Контакт (в коментарях не відображається)
Повідомлення (максимальна довжина 1000 знаків.):
Введіть цифри з картинки ліворуч:


12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Серпень '20

Погода в інших містах
Готівкові курси валют
USD
EUR
куп.
7,93
10,97
прод.
7,97
11,14
Станом на 14.10.2010
Чи залишаєте Ви текти воду, коли миєте руки, чистите зуби або голитесь?
Так
Ні
Про необхідність економії води не думаю

Новини RedTram

Завантаження ...

Завантаження