ifPortal.net - інформаційна агенція
Інформаційно - консультаційний центр ПАТ «Прикарпаттяобленерго»
Фотоальбом
Відкриття новорічної ялинки(19.12.2011)
Відкриття новорічної ялинки(19.12.2011)


Загрузка...

Фільми

Загрузка...


На Долинщині створюватимуть патронатні сім’ї

04.10.2017
15:42
Суспільство
Сьогодні у селі Раків Долинського району відбувся інформаційно-просвітницький захід стосовно розвитку альтернативних форм догляду за дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах – створення патронатних сімей.

Захід організовано районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з метою популяризації нової для України соціальної послуги – сімейного патронату та пошуку кандидатів у патронатні вихователі. Бесіда відбулася  на базі Раківського фельшерсько-акушерського пункту за участю представників громади села, працівників ФАПу, бібліотеки та сільської ради. Учасників бесіди ознайомили із послугами сімейного патронату – хто може стати патронатним вихователем, вимогами до кандидатів, державні гарантії та порядок організації діяльності сім'ї патронатного вихователя. Всім присутнім роздали тематичні інформаційні листівки.

Сімейний патронат – це інноваційна комплексна соціальна послуга, яка передбачає тимчасовий догляд та виховання дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин.

Патронатні вихователі – унікальна для України професія, яка з'явилася у рамках соціального експерименту, розпочатого Партнерством «Кожній дитині» у 2009 році. Тоді в м. Бровари Київської області було створено першу в Україні сім’ю термінового влаштування. Цікаво, що у світі робота патронатними батьками – це поширена і дуже почесна практика. Патронатні батьки проходять спеціальну підготовку – навчальний курс, який дозволяє опанувати всі нюанси роботи з дітьми, які через складні життєві обставини не можуть бути з рідними мамою і татом.

Запровадження патронату над дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, дасть змогу кожній такій дитині реалізувати право на догляд і виховання у сімейному середовищі.

Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні.

За надані послуги з догляду та виховання дитини патронатному вихователю виплачується заробітна плата в розмірі п’яти  прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць, допомога на дитину у розмірі двох прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку на місяць та забезпечується постійна підтримка команди професіоналів.Версія для друку

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:
Всі поля є обовязковими до заповнення
Ваше ім'я:
Контакт (в коментарях не відображається)
Повідомлення (максимальна довжина 1000 знаків.):
Введіть цифри з картинки ліворуч:


12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Вересень '18

Погода в інших містах
Готівкові курси валют
USD
EUR
куп.
7,93
10,97
прод.
7,97
11,14
Станом на 14.10.2010
Чи залишаєте Ви текти воду, коли миєте руки, чистите зуби або голитесь?
Так
Ні
Про необхідність економії води не думаю

Новини RedTram

Завантаження ...

Завантаження