ifPortal.net - інформаційна агенція
Інформаційно - консультаційний центр ПАТ «Прикарпаттяобленерго»
Фотоальбом
Новорічно-різдвяні ярмарки в Івано-Франківськ
Новорічно-різдвяні ярмарки в Івано-Франківськ


Загрузка...

Фільми

Загрузка...


Фонд держмайна повторно виставив на продаж "Івано-Франківський локомотиворемонтний завод"

10.07.2017
14:27
Економіка

Фонд держмайна України повторно виставив на конкурс 99,5%-й пакет акцій ПрАТ "Івано-Франківський локомотиворемонтний завод" з тією ж початковою ціною - 33,92 млн гривень, після того, як 6 липня не зміг затвердити переможця конкурсу в зв'язку із забороною адмінсуду на відчуження акцій товариства.

 

Про це повідомляє Фіртка з посиланням на Інтерфакс-Україна.Згідно з оголошенням в газеті "Відомості приватизації", повторний конкурс відбудеться 22 серпня. Умови конкурсу не змінилися: збереження основних видів діяльності підприємства, оновлення основних фондів (модернізація ливарного виробництва, верстатного парку для обробки металу, ковальсько-пресового обладнання) відповідно до затвердженої покупцем не пізніше шести місяців з моменту придбання пакета програми.Статутний капітал ПрАТ становить 19,56 млн гривень, номінал акції - 0,25 гривень.На попередній конкурс подано дві заявки, в тому числі від міськради Івано-Франківська. Однак участь у конкурсі взяла лише міськрада. Напередодні конкурсу Окружний адмінсуд Києва забезпечив позов фізособи до Кабміну і ФДМ, заборонивши фонду здійснювати будь-які дії з підготовки, організації та проведення конкурсу з продажу підприємства.

 

Читайте також: Івано-Франківська міська рада так і не змогла купити "Локомотиворемонтний завод"З огляду на це, після завершення конкурсу приватизаційна комісія одноголосно прийняла рішення не затверджувати його результати.У ФДМ висловили припущення, що ймовірною причиною того, що другий учасник конкурсу не прибув на нього, стали судові рішення про заборону приватизації, які супроводжували конкурс з самого початку.

 

"Переможець конкурсу постраждав від неправомірних дій тих, хто не зацікавлений в його прозорій приватизації", - вважають у фонді.Івано-Франківський ЛРЗ - одне з небагатьох підприємств в переліку фонду, яке виставлялося на продаж вперше.Прес-служба ФДМ також повідомила, що 7 липня фонд подав апеляційну скаргу на рішення адмінсуду. Згідно описової частини рішення адмінсуду, заявник вважає заниженою ціну, по якій завод виставляється на конкурс.Івано-Франківський ЛРЗ заснований в 1866 році. Основна спеціалізація - ремонт колісних пар і формування нових, а також виготовлення автомотрис.У 2016 році завод незначно скоротив чистий дохід відповідно до попереднього року - до 48,88 млн гривень, чистий прибуток склав 0,02 млн гривень проти 0,2 млн гривень.Версія для друку

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:
Всі поля є обовязковими до заповнення
Ваше ім'я:
Контакт (в коментарях не відображається)
Повідомлення (максимальна довжина 1000 знаків.):
Введіть цифри з картинки ліворуч:


1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Квітень '18

Погода в інших містах
Готівкові курси валют
USD
EUR
куп.
7,93
10,97
прод.
7,97
11,14
Станом на 14.10.2010
Чи залишаєте Ви текти воду, коли миєте руки, чистите зуби або голитесь?
Так
Ні
Про необхідність економії води не думаю

Новини RedTram

Завантаження ...

Завантаження