ifPortal.net - інформаційна агенція
Інформаційно - консультаційний центр ПАТ «Прикарпаттяобленерго»
Фотоальбом
Новорічно-різдвяні ярмарки в Івано-Франківськ
Новорічно-різдвяні ярмарки в Івано-Франківськ


Загрузка...

Фільми

Загрузка...


В Івано-Франківську вдосконалять систему електронної реєстрації дітей у ДНЗ

17.03.2017
16:32
Всі новини

З 1 червня в Івано-Франківську вдосконалять систему електронної реєстрації дітей у дошкільні навчальні заклади.

 

Про це повідомив директор міського департаменту освіти і науки Ігор Смаль, пише ЗК.

 

Він нагадав, що електронна система реєстрації дітей у ДНЗ працює з квітня 2012 року.

 

Вона не лише зробила прозорим облік дошкільнят і дала змогу батькам отримати загальну інформацію про дошкільні навчальні заклади, але й дозволила стежити за рухом електронної черги через Інтернет.

 

У 2013 році івано-франківську систему реєстрації дітей у ДНЗ визнали однією з кращих в Україні. Однак і вона має певні недоліки, над усуненням яких зараз працюють спеціалісти департаменту.

 

Зокрема, система не передбачала автоматичного переходу черговості поступлень дітей у ДНЗ з року в рік, тому батькам треба було щороку здійснювати перереєстрацію. Також до електронного реєстру не були включені дошкільні заклади компенсуючого типу – санаторні і спеціальні – для дітей зі слабким здоров’ям чи вадами розвитку.

 

Крім того, потребує удосконалення й система технічного та кадрового обслуговування електронної черги. Планується, що оновлена система електронної реєстрації дітей у дошкільні навчальні заклади запрацює з 1 червня.

 

За словами І. Смаля, реєстрація дітей у ДНЗ проводиться у підрозділах Центру надання адміністративних послуг.

 

Щодня у електронній черзі реєструють кілька десятків дітей, хоча перед відкриттям нового садка «Вишиванка» у мікрорайоні Пасічна ця цифра сягала сотні. Наразі дошкільною освітою в Івано-Франківську охоплено 85% дітей. Водночас головний освітянин міста зауважив, що в Івано-Франківську збільшується число приїжджих, які, за його словами, створюють штучний ажіотаж щодо запису дітей у школи і садки.

 

Зокрема, це стосується запису учнів у перший клас школи-садка №6 на вул. Пасічній. Він також спростував чутки про можливу реорганізацію школи-садка №3 імені Софії Русової на вул. Василіянок, наголосивши, що зараз розглядається питання про його збереження у теперішній формі.

 

А секретар міської ради Оксана Савчук, яка у попередньому скликанні ради очолювала профільну депутатську комісію і була ідеологом впровадження електронної черги до ДНЗ, зазначила, що дошкільна освіта тепер фінансується з міського бюджету, і пріоритет на вступ до садочків, на її переконання, повинні мати діти місцевих мешканців та батьків, які працюють і сплачують податки в Івано-Франківську.

 

Вона також додала, що перший набір дітей у нові дитсадки, які відкриватимуть у селах Івано-Франківської міської ради, відбуватиметься на підставі рішень виконкомів сільських рад, а уже всі наступні – у порядку електронної черги.Версія для друку

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:
Всі поля є обовязковими до заповнення
Ваше ім'я:
Контакт (в коментарях не відображається)
Повідомлення (максимальна довжина 1000 знаків.):
Введіть цифри з картинки ліворуч:


123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Червень '18

Погода в інших містах
Готівкові курси валют
USD
EUR
куп.
7,93
10,97
прод.
7,97
11,14
Станом на 14.10.2010
Чи залишаєте Ви текти воду, коли миєте руки, чистите зуби або голитесь?
Так
Ні
Про необхідність економії води не думаю

Новини RedTram

Завантаження ...

Завантаження