ifPortal.net - інформаційна агенція

Фотоальбом
Виступ гурту
Виступ гурту "Рура"

13:30 Акція із безкоштовного вимірювання тиску дітям
Івано-Франківська міська дитяча поліклініка (вул. Тичини, 4)

Всі анонси

Додати анонс

Загрузка...

Фільми

Загрузка...


Турнір на вищому щаблі

11.03.2010
15:40
Галичина
Спорт

У плавальному басейні коледжу фізичного виховання відбулися традиційні, тепер уже десяті, змагання з плавання пам’яті колишнього директора коледжу (колись — технікум) фізвиховання заслуженого працівника фізичної культури і спорту Віктора Гері. До нашого обласного центру разом із провідними плавцями національної збірної прибула і заслужений тренер України Ніна Кожух (її вихованці — багаторазові олімпійські та світові чемпіони Яна Клочкова і Денис Силантєв), яка торік влаштувала майстер-клас для своїх івано-франківських колег. Серед прибулих був і вихованець прикарпатської школи плавання учасник Літньої Олімпіади-2008 Олександр ісаков. У зв’язку з цим ювілейний меморіал, у котрому стартували переважно юні спортсмени, нині поки що отримав неофіційний міжнародний статус.

— На турнір, — каже директор коледжу Любомир Пасічняк, — ми запросили збірну України, представників з Польщі, Угорщини, Білорусі, Молдови і таким чином підняли його на вищий щабель. Причому показали, що у нас є відповідна матеріально-технічна база, де можна проводити змагання високих рівнів і навчально-тренувальні збори національної команди з плавання.
Після одного з фіналів, який легко виграла в день свого народження чемпіонка Європи Анна Хлистунова з Рівного, вона сказала: «Десять років тому я брала участь у цих змаганнях і теж відзначала тут день народження. А теперішні старти стали одним з етапів підготовки до серпневого чемпіонату Європи в Будапешті».



Версія для друку


12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Вересень '10
Загрузка...
Готівкові курси валют
USD
EUR
куп.
7,87
9,82
прод.
7,91
10,04
Станом на 11.7.2010
Скільки буде кандидатів на посаду мера Івано-Франківська?
Менше 10
Від 10 до 15
Від 15 до 20
Більше 20

Новини RedTram

Завантаження ...


Технології

Загрузка...


Завантаження